D.U.K.

 

1.     Kokiu principu dirba ultragarsinis garintuvas? Ar toks garinimo principas saugus?

Ultragarso principu dirbantis garintuvas paverčia vandens ir aliejaus lašelius į vėsią ir aromatingą miglą, kuri aromatizuoja ir tuo pačiu drėkina patalpas. Skleidžiami garai yra šalti. Toks eterinių aliejų garinimo būdas yra pats geriausias, nes tiesiogiai kaitinami eteriniai aliejai suirtų ir prarastų savo savybes.

2.     Kaip naudoti garintuvą kartu su eteriniais aliejais?

Į garintuvo vandens talpą įpilkite vandens ir į vandenį įlašikite kelis lašus eterinio aliejaus. Rekomenduojame lašinti 3-5 lašus. Garinant eterinius aliejus visada galioja taisyklė „mažiau yra daugiau“. Garinti galite ir be eterinių aliejų.

3.     Ar reikia garintuvą valyti?

Rekomenduojame kiekvieną kartą pakeisti vandenį ir išvalyti vandens talpą, kad garintuvas tarnautų ilgiau.

4.     Ar garintuvas jonizuoja orą?

Ultragarsinis garintuvas jonizavimo funkcijos neturi, tačiau garinant eterinius aliejus oras yra natūraliai jonizuojamas.

5.     Ar saugu garintuvą palikti įjungtą nakčiai?

Visų modelių aromaAir ultragarsiniai garintuvai turi automatinio išsijungimo funkciją ir išsijungia automatiškai, kuomet vandens talpoje nepakanka vandens, todėl garintuvus saugu palikti įjungus nakčiai. Ypač tai yra aktualu, kada siaučia ligos.

6.     Kokio dydžio patalpoms skirtas garintuvas? Kiek ml vandens telpa? Kiek ml išgarinama per valandą?

Visi 300 ml AromaAir garintuvai skirti patalpoms iki 40m2. Garintuvas išgarina 30ml/val., 100 ml garnituvai tinka patalpoms iki 20 m2

7.     Ar galima naudoti garinimui vandenį iš krano?

Jeigu vanduo nėra kalkėtas, galite naudoti vandenį iš krano. Priešingu atveju, esant kalkėtam vandeniui, gali greitai apsinešti ultragarso plokštelė ir garintuvas gali sugesti. Esant kalkėtam vandeniui rekomenduojama naudoti distiliuotą arba virintą vandenį.

8.     Ar aplink garintuvą nebūna drėgna nuo garinamo vandens?

Garinami vandens garai kyla į viršų ir smulkiai pasiskirsto ore, todėl aplink garintuvą drėgmės gali būti labai minimaliai arba išvis nebūti.

9.     Namuose aukštas drėgmės lygis, ar naudojant garintuvą jis dar labiau nepakils?

Ultragarsiniai garintuvai yra skirti eterinių aliejų garinimui, todėl didesnes patalpas drėkina labai minimaliai. Naudojant garintuvą nedideliame kambaryje ~10-15m2 jis gali pasitarnauti ir kaip drėkintuvas.